Direct naar de hoofdinhoud van deze pagina

Ben je 8 tot 12 jaar? Word Junior Cyber Agent in onze gemeente!

19-01-2021

Help jij mee om internetcriminelen minder kans te geven informatie of geld te stelen?

Ben je 8 tot 12 jaar? Word dan Junior Cyber Agent in onze gemeente! Ga gamen met Hackshield en leer van alles over hacken, phishing en nog meer online gevaren.  Meld je snel aan via de website Join Hackshield. Vergeet niet aan te vinken dat je Cyber Agent van de gemeente Wijk bij Duurstede wil worden. Dan huldigt de burgemeester jou misschien wel in het voorjaar als Cyber Agent van Wijk bij Duurstede!

Youtube: Renswoude, Rhenen, Utrechtse Heuvelrug, Veenendaal en Wijk bij Duurstede gaan de strijd met elkaar aan. Welke gemeente verzamelt de meeste Cyber Agents?

Hackshield Word jij cyberagent?
Poster aanmelden Hackshield